Кориця це вічнозелене дерево, вид роду Коричник (Cinnamomum) сімейства Лаврове (Lauraceae). Росте в Шрі-Ланці. Натуралізувалася на Сейшельських островах, у Вест-Індії та в тропічній Азії. Культується всюди в тропічній зоні.
Кориця відома з далекого давнини. Вона високо цінувалася серед стародавніх народів, і тому її часто використовували в дар тільки монархам та іншим володарям. Кориця імпортувалася в Стародавній Єгипті з Китаю до 2 тисячоліття до н. е. і описана в Біблії, колиеві сказано використовувати солодку корицю та касію. Про касію також пише 59, що розповідає про те, що фенікс будує ягняти з кориці та касії. Корицю часто використовували на кухонних багаттях у Давньому Римі, а імператор Нерон за деякими свідченнями, спаг роківовий запас кориці нахарстві своєї дружини Поппеї Сабіни.
Використання в кулінарії |
Касія здавна використовувалася в кулінарії, особливо під час приготування кондитерських виробів. У меленому вигляді вона входить до рецепта приготування кексів, пряників, печива, а також виступає одним із головних інгредієнтів під час приготування, наприклад, булочок із корицею.
Касія часто використовується як дешевша заміна кориці цейлонської. Їхній аромат досить схожий, хоча цейлонська кориця ніжніша та легша. В Європі казаї почала використовуватися набагато раніше, тому вона часто входить до складу багатьох страв під виглядом кориці. Крім того, кассія часто входить до складу напоїв, найвідоміших із них справедливо вважається глінтвейн.
Основні | |
---|---|
Країна виробник | Китай |
Упаковка | Дой-пак |
Вага | 0.5 г |
- Ціна: 300 ₴