Продавець Продукти здорового харчування від компанії "Pischevik". розвиває свій бізнес на Prom.ua 9 років.
Знак PRO означає, що продавець користується одним з платних пакетів послуг Prom.ua з розширеними функціональними можливостями.
Порівняти можливості діючих пакетів
Bigl.ua — приведет к покупке
Кошик
3851 відгук
promo_banner
+380 (97) 358-80-77
+380 (73) 158-80-77
+380 (99) 158-80-77
Продукти здорового харчування від компанії "Харчовик"

Спіруліна в порошку (54) Вага: 100 гр

Спіруліна в порошку (54) Вага: 100 гр
  • Спіруліна в порошку (54) Вага: 100 гр, фото 2

100 

Мінімальна сума замовлення на сайті — 300 грн

  • Готово до відправки
  • Код: 104100
+380 (97) 358-80-77
Менеджер
  • +380 (73) 158-80-77
    Менеджер
  • +380 (99) 158-80-77
    Менеджер
Спіруліна в порошку (54) Вага: 100 гр
Спіруліна в порошку (54) Вага: 100 гр
100 
Готово до відправки
+380 (97) 358-80-77
Менеджер
  • +380 (73) 158-80-77
    Менеджер
  • +380 (99) 158-80-77
    Менеджер
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення

Спіруліна — одна з унікальних і найдивовижніших рослин у світі. Спіруліна — це синьо-зелена водорость спіралеподібної форми, завдяки якій вона й дістала свою назву. 

Зараз спіруліну виробляють і споживають у понад 60 країнах світу. Її використовують під час випікання хліба, виготовлення сирів, олії, майонезу та інших харчових продуктів. В Японії, Мексиці, Індії та Китаї споживання спіруліни досягає 25% щоденного раціону людини. Продукти зі спіруліни є одним з основних елементів їжі космонавтів. 

Серед харчових і лікарських рослин, що застосовуються зараз як біологічно активні добавки до їжі, за своїми поживними та лікувальними властивостями на першому місці стоїть спіруліна

Склад спіруліни

Спіруліна містить до 70% повноцінного білка, до складу якого входить 18 амінокислот (8 із них незамінні амінокислоти), нуклеїнові кислоти РНК і ДНК, ксантофіл і фікоціанін. Спіруліна покращує обмін речовин в організмі, сприяє підвищенню імунітету. Рослина спіруліна багата на вітаміни A, B1, B2, B6, В12, B5, В9, Е, макро- та мікроелементи, мінерали. 

Спіруліна містить також лінолеву, лінолінову, орудонову кислоти, іншу назву яких — поліненасичені жирні кислоти. Ці кислоти відповідають за регулювання обмінного процесу жирів в організмі, а саме, обміну холестерину та тригліцеридів. Спіруліна є джерелом багатого на харчові волокна, які допомагають виводити з кишківника токсичні елементи, оздоровлює його мікрофлору. Знижує відчуття голоду. Нормалізує рівень цукру в крові.

Спіруліна засвоюється людським організмом на 95% і, за даними Всесвітньої організації охорони здоров'я, здатна захистити його від двох третій відомих хвороб.

Корисні властивості спіруліни

  • забезпечує профілактику та лікування атеросклерозу, захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки, нирок, онкологічних захворювань;
  • очищає організм від радіонуклідів, токсинів і шлаків;
  • спіруліна компенсує вітамінно-мінеральну недостатність;
  • нормалізує обмін речовин та діяльність щитоподібної залози;
  • спіруліна підвищує опірність організму до захворювань;
  • зміцнює імунну систему;
  • спіруліна знижує рівень холестерину;
  • нормалізує артеріальний тиск;
  • спіруліна стабілізує вміст цукру в крові;
  • уповільнює процес старіння;
  • спіруліна підвищує та забезпечує стійку потенцію в чоловіків;
  • пришвидшує рубцевування ран і загоєння опіків;
  • зміцнює нервову систему;
  • спіруліна перешкоджає накопиченню надмірної ваги.

Застосування спіруліни

У США вживання спіруліни стало актуальним для людей із надмірною вагою, оскільки навіть невелика її кількість знімає відчуття голоду та забезпечує організм усіма необхідними для життєдіяльності речовинами. З цієї ж причини вона завоювала увагу астронавтів, альпіністів, туристів і військових. 

Під час дослідження впливу спіруліни на людей, які зазнали серйозної дії радіації (зокрема в межах програми ("Деті Чорнобиля"), встановлено, що щоденне вживання 4-5 г спіруліни сприяє повному відновленню функцій червоного кісткового мозку впродовж декількох місяців очищає організм від залишкових радіонуклідів. 

Спіруліну широко рекомендують під час хронічних гепатитів, холециститів, цирозів печінки, гастритів, колітів, виразкової хвороби шлунка та 12-палої кишки, у разі станів після регуляції шлунка та інших, що супроводжуються розладами тих чи інших етапів травлення. Це пов'язано зі здатністю спіруліни підвищувати апетит, запобігати розвитку інфекцій, знижувати секрецію, пригнічувати активність пепсину. Вживаючи спіруліну, можна швидко отримати необхідні поживні речовини в концентрованому вигляді, не навантажуючи травну систему. 


Спіруліну треба вживати:

  • перед плануванням дитини обом чоловікам упродовж одного місяця по 2 г на добу;
  • у разі раннього та пізнього токсикозу вагітних — від 2 до 5 г на добу (спіруліна знімає явища як раннього, так і пізнього токсикозу);
  • вагітним жінкам, для поліпшення та стабілізації лактації в матерів-годувальниць — по 2-4 г на добу (особливо необхідно приймати спіруліну до трьох-4 місяців годування дитини);

Способи застосування спіруліни


Як біологічно активну харчову добавку порошок спіруліни можна використовувати дорослим, зокрема особам похилого віку, а також дітям віком від 1 року. 

Порошок спіруліни ви можете додавати в різні коктейлі та фруктові соки (1 ст. л. на склянку напою), смузі, салати, йогурти та інші холодні продукти або додавати в основну страву як приправу.
Головна умова — не піддавайте цей продукт термічній обробці, оскільки за високих температур втрачається левова частка цінних речовин. 

На цей момент немає чітких даних про мінімальне ефективне дозування порошку, хоча в клінічних випробуваннях людям дають від 1 до 10 г. 

 

Порошок спіруліни в косметології

Найчастіше спіруліна порошок застосовується в косметології як маска для обличчя, у складі шампунів і антицелюлітних кремів і скрабів.

Для підтримки шкіри обличчя в гарному стані порошок спіруліни змішують із невеликою кількістю натурального меду та йогурту та легкими масажними рухами, наносять масу на обличчя хвилин на 5.

Поживну маску для обличчя. Порошок спіруліни змішують із м'якоттю авокадо та ложкою меду, після чого заливають молоком або вершками (маса має бути густою). Наносять поживну суміш на обличчя товстим шаром на 20 хвилин. Для більшої ефективності її можна накрити поліетиленом.

Рецепт маски для волосся: 1 жовток, 5 крапель розмаринової олії, 1 ложка спіруліни, 1 ложка молока (верстат). Наносити її треба на вологе волосся на 10 хвилин. 

Антицелюлітний скраб. Порошок спіруліни змішують у рівних пропорціях із англійською сіллю (магнезією), після чого додають до суміші 5 крапель грейпфрутової або мандаринової ефірної олії. Суміш наносять на добре розпарену шкіру й енергійно масажують.

Для масажу. Змішати 2 ложки порошку з ложкою оливкової або кунжутної олії та ложкою соку алое. Цю суміш використовують для масажів. Робити їх необхідно тричі на тиждень по 20 хвилин.

 

Протипоказання до застосування спіруліни

Протипоказань до вживання спіруліни немає — речовини, що входять до її складу, не залишають жодних токсинів в організмі. Протипоказанням до застосування спіруліни може бути тільки індивідуальна нестерпність, що трапляється вкрай рідко.

 

 

Основні
Країна виробникКитай
ТипСуперфуди
УпаковкаПластикова банка
Вага100 г
Термін придатності24 міс
  • Ціна: 100 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner